Soutěž malých podnikatelů

Celorepubliková soutěž spojuje školní týmy, které vymyslí inovativní podnikatelský nápad. Žáci pracují na svém nápadu ve skupince a mohou se inspirovat pracovními listy okruhu Náš podnik, který se žáky snaží vést správným směrem. Podnikatelský nápad může být reálně uskutečněn nebo jeho myšlenku stačí pilotně ověřit. Nápady mohou být prezentovány formou videa (doporučená forma), posteru či prezentace. Soutěž je pro žáky prvního i druhého stupně. Finalisté prvního ročníku získali hodnotné ceny, vítězové dokonce obdrželi výlet do technologického centra a do zoo.

Nápadům se meze nekladou!

Soutěž malých podnikatelů
Soutěž malých podnikatelů
VÍCE INFORMACÍ O SOUTĚŽI

Mediální zmínky

Zprávičky ČT Déčko

Zkoušeli jste si někdy vydělat nějaké peníze. A jak?

Mediální zmínky 1

StartupJobs

Sedmákům z Litomyšle vadilo plýtvání mlékem, vymysleli, jak ho pro spolužáky zatraktivnit.

Mediální zmínky 2

Deník.cz

Žáci skončili s plýtváním mléka, vyrábějí smoothie.

Mediální zmínky 3

Videa vítězných projektů 2019